Veiklos gamtojeIeškai idėjų, ką su vaikais įdomaus nuveikus gamtoje? Turime pasiūlymą - kartu spręskite linksmas užduotis, atlikite gamtos stebėjimus ir eksperimentus!

 

 

 

 

Užduotys visiems metų laikamsReindžerio slėptuvė

Kiekvienas gamtos reindžeris turi turėti slėptuvę nuotykiams gamtoje. Įsirenk ją naudodamas gamtoje ir namuose rastus dalykus!

Atlikti 

Paruoštukas


Tavo gamtos kampelis

Susirask savo gamtos kampelį, kuriame galėtum džiaugtis ir grožėtis aplink atsiveriančia gamta, pasisemti energijos ir įkvėpimo! Stebėk, kaip ši vieta keičiasi slenkant metų laikams.

Atlikti


Trijų juslių pažintis su medžiais

Kviečiame į pažintį su medžiais, pasitelkiant 3 savo jusles – regėjimą, lytėjimą ir uoslę. Turėsi žaisti medžių žaidimą kartu su draugu.

Atlikti

Paruoštukas


Pagamink debesį stiklainyje

Ar žinojai, kad namie gali pasigaminti debesį stiklainyje? Skaityk užduoties aprašymą ir pasigamink debesį.

Atlikti


Sukurk orų frontą

Atlik užduotį ir sukurk orų frontą.

Atlikti

 

 

 

Užduotys rudeniuiMokslinė iliustracija: grybai

Vaikščiodamas po mišką surask penkis skirtingus grybus. Juos nufotografuok, atidžiai apžiūrėk, o grįžęs namo pabandyk juos nupiešti ar suklijuoti, naudodamas senus žurnalus, spalvoto popieriaus likučius. Tobulink savo mokslinės iliustracijos sugebėjimus.

Atlikti

Paruoštukas


Surask 100 įvairiausių rūšių

Fotoaparatu ir „iNaturalist“ programėle „gaudyk“ įvairius gyvūnus, augalus ir grybus. Pažink juos, rink taškus, laimėk prizus.

Knygelė


Rudeninė spalvų paletė

Sukurk rudens atspalvių paletę iš įvairių spalvotų rudens lapų. Sudėliok juos įvairiausiomis formomis ir kurk nuostabius paveikslus!

Atlikti


 

 

Užduotys žiemaiŽiemos smagumynai

Kai tik sniegas nuklos laukus, miškus ir klonius, kviečiame tave į žiemos linksmybių iššūkį! Tavęs laukia 5 smagios pramogos lauke. Pirmyn į pusnis!

Atlikti


 

 

Užduotys pavasariui-vasaraiPievos dienoraštis

Tapk jaunuoju mokslininku ir ištirk 2 pievas. Tyrimą tęsk šiltuoju metų laiku. Savo atradimus fiksuok ir nustebink draugus savo įžvalgomis!

Atlikti

Paruoštukas


Vabzdžių medžiotojas

Leiskis į vabzdžių fotomedžioklę - būdamas gamtoje suskaičiuok, kiek įvairių vabzdžių gali surasti per 15 minučių.

Atlikti

Paruoštukas


Gamtos margučių slėpynės

Speciali užduotis-žaidimas Velykoms! Sužinok, kodėl paukščių pasaulyje kiaušiniai būna tokių įvairių spalvų ir žaisk „kiaušinių slėpynes“.

Atlikti


Vasarok su meldine nendrinuke Žuvinte / Nemuno deltoje

Šią vasarą leiskis į pažintinę kelionę ir iš arčiau pažink meldines nendrinukes ir jų buveines Žuvinte ir Nemuno deltoje. Atlikus šias 2 užduotis tavęs laukia meldinės nendrinukės prizai!

Atlikti užduotį Žuvinte

Atlikti užduotį Nemuno deltoje


Įrenk vabzdžių gaudyklę

Įrenk vabzdžių gaudyklę ir išsiaiškink, kokie vabzdžiai gyvena tavo kieme!

Atlikti


Surask 100 įvairiausių rūšių

Fotoaparatu ir „iNaturalist“ programėle „gaudyk“ įvairius gyvūnus, augalus ir grybus. Pažink juos, rink taškus, laimėk prizus.

Knygelė