Speciali veikla reindžeriams festivalyje „Vidur girių”Speciali veikla reindžeriams festivalyje „Vidur girių”

2024 m. balandžio 27-28 d. Dzūkijos nacionaliniame parke vyks tradiciniu jau tapęs festivalis gamtoje „Vidur girių“. Atvykite į Dzūkiją su visa šeima ir patirkite gamtą leisdamiesi į įdomiausių istorijų kupinus žygius, užsiimdami kūrybinėmis ir pažintinėmis veiklomis, siųsdami linkėjimus gervių paštu bei ragaudami vietinių gardumynų. Kaip ir kasmet, jūsų lauks festivalio akcentas – vakaronė prie spragsinčio laužo klausantis dzūkiškų istorijų, nakvynė prie Kastinio ežero ir nepakartojami potyriai rytinio gervių koncerto Čepkelių paraistėje metu. Renginys nemokamas. Tačiau kai kurios veiklos gali būti mokamos.

Specialiai jauniesiems gamtos reindžeriams skirta veikla „Lėtūnai ir jų draugai.” Tai žvilgsnis per mažą akį į mikroskopinį pasaulį, kuris egzistuoja mums po kojomis, virš galvų, ir vietose, kuriose net neįsivaizduojam, kad verda gyvenimas – samanų kuokštelyje šalikelėje. Susipažinkit su ištvermingaisiais lėtūnais, išprotėjusiomis verpetėmis ir pasaulio deguonies fabrikėliais – dumbliais per didinamąjį langą į gamtą. Pasižvalgyti į mikroskopinį pasaulį jums padės Baltijos aplinkos forumo biologė Eglė Vičiuvienė.

Kviečiame susipažinti su programa ir registruotis.

Dalis veiklų persidengia, todėl čia rasite bendrą programos vaizdą, kuriame matosi, kokios veiklos kuriuo metu vyks.

„Vidur girių 2024" programa

Detalesnis programos aprašymas
Siekiame užtikrinti geriausią jūsų patirtį, todėl yra veiklų, kuriose bus galima dalyvauti tik užsiregistravus. Registruotis turi kiekvienas dalyvaujantis.

REGISTRACIJA

Iki susitikimo gamtoje!

Festivalis organizuojamas įgyvendinant projektą „Natura 2000 tinklo valdymo optimizavimas Lietuvoje” (LIFE IP PAF-NATURALIT), Nr. LIFE16 IPE/LT/016, kurį finansuoja Europos Sąjungos LIFE programa ir Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija.

NAUJIENLAIŠKIS

Jei norite pirmieji gauti informaciją apie panašius renginius, užsiprenumeruokite naujienlaiškį.